Partneři

Ivan Stinka

Ivan Stinka


Narodil jsem se 21.3.1979 v Mladé Boleslavi.

Moje taneční kariéra začala v 15 letech, po absolvování základních a pokračovacích kurzů tance, ale jelikož jsem se více věnoval závodnímu jachtingu (mistr ČR), opravdové tancování začalo až v mých 20-ti letech a to v tanečním klubu Rytmus Bakov nad Jizerou.

Po dosažení třídy B ve standardních tancích jsem změnil partnerku, a tak jsem začal trénovat v pražském tanečním klubu Metronom Praha, kam jsem i následně přestoupil, v současné době tančíme s partnerkou za TK Sparta Praha.

Kromě závodního tancování se věnuji také hudebnímu doprovodu (Djingu) na tanečních soutěžích, v tanečních školách, společenských akcích, firemních večírcích, plesech apod. Disponuji hudební aparaturou, která je dostatečná svým výkonem ozvučit i prostory s velkou kapacitou návštěvníků (cca do 1500 lidí).

Z prestižních akcí, které jsem zajišťoval mohu uvést např. Mistrovství České republiky v 10-ti tancích či mistrovství České republiky družstev ve společenském tanci, vystoupení skupiny Šum svistu Dana Nekonečného atd.